West Station „Inwestycją Roku Rynku Powierzchni Biurowej 2017”

Kompleks biurowy West Station zwyciężył w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej” w plebiscycie Prime Property Prize 2017 organizowanym przez Grupę PTWP S.A. Został wybrany spośród 5 nominowanych inwestycji: Business Garden Wrocław, West Station w Warszawie, Hala Koszyki w Warszawie, Wronia 31 w Warszawie oraz Szucha Premium Offices.

West Station to projekt zrealizowany wspólnie przez Xcity Investment (grupa PKP) oraz HB Reavis zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Inwestycja oferuje 68 000 mkw. powierzchni biurowej. Pierwszy budynek został oddany do użytku w ubiegłym roku i jest w całości wynajęty. Drugi budynek został ukończony we wrześniu br. Inwestycja, która jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie „Excellent”.

Nagroda Prime Property Prize przyznawana w 12 kategoriach. Plebiscyt służy wyłonieniu firm, projektów, a także osobistości, które w bieżącym roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych.