Xcity partnerem Warszawy na MIPIM

Międzynarodowy debiut Xcity Investment odbywa się w dniach 10-13 marca 2015 roku na Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych MIPIM w Cannes

Aż pięć projektów zlokalizowanych w stolicy prezentuje w Cannes Xcity Investment. Oprócz realizowanych już inwestycji: Warszawy Zachodniej i Warszawy Gdańskiej oraz będącego w fazie wyboru inwestora projektu Warszawa Główna, publiczności w Cannes prezentowane są dwa planowane projekty: Centralna Park oraz Warszawa Zachodnia III.

Image title

Szczególne zainteresowanie powinna wzbudzić nowa i ciekawa koncepcja projektu Centralna Park. Stworzony przez SUD Architekt Polska koncept zagospodarowuje jedną z najbardziej atrakcyjnych działek w stolicy, znajdującą się u zbiegu Alej Jerozolimskich i Alei Jana Pawła II, tuż obok dworca Warszawa Centralna. Oprócz stworzenia nowoczesnej części biurowej koncepcja zakłada powstanie ogólnodostępnej atrakcyjnej części publicznej, połączonej funkcjonalnie z największym dworcem w Polsce.

Obecność na Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych MIPIM jest naturalnym kierunkiem nowej spółki. Już dzisiaj to inwestorzy z kapitałem zagranicznym stanowią większość zainteresowanych wspólnymi projektami z Xcity Investment. Budowanie rozpoznawalności wśród największych deweloperów daje szansę zarówno na realizowanie zyskownych inwestycji, jak również wprowadzanie do nich nowoczesnych rozwiązań w kreowaniu przestrzeni publicznej na oferowanych przez Xcity Investment terenach, stanowiących w zdecydowanej większości część ścisłych centrów miast.