Grupa PKP na Trako 2019

Od 24 do 27 września w halach centrum targowo-konferencyjnego Amber Expo odbywały się jedne z największych w Europie targów kolejowych – Trako. Oprócz wystaw przygotowanych przez producentów, w programie było kilka punktów, przełomowych dla spółek  Grupy PKP.

Międzynarodowe Targi Trako to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego, przewoźników oraz dostawców technologii.12. edycja Targów Trako była  okazją do wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. W czasie imprezy odbędzie się ponad 40 spotkań – debat, seminariów, prezentacji i konferencji. Zaprezentuje się 700 wystawców z 25 krajów m.in. Austrii, Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Belgii. Grupa PKP  wraz z Xci  zapraszała do swojego stoiska.

Ostatniego dnia targów centrum otwarte było dla wszystkich chętnych. Miłośnicy kolei, korzystając z okazji, zwiedzali tabor, brali udział w konkursach i zbierali gadżety. Ten dzień był również przeznaczony dla osób szukających pracy na kolei. Przedstawiciele firm przedstawiali chętnym swoje oferty pracy.